Ramka z fotografią Edwarda Janusza, lodowisko

Edward Janusz. Pejzaż miejski

Ramka z eleganckim passe-partout otaczającym fotografię wykonaną przez Edwarda Janusza przedstawiającą staw w ogrodzie „Sokoła” i mieszkańców Rzeszowa. Elegancka w swojej prostocie, gotowa do ekspozycji.

Ramka: 18 x 24 cm, czarna, drewno sosnowe
Przód oprawy: szkło
Rozmiar zdjęcia: 13 x 18 cm

49.00 zł

Poznaj nasz produkt

Zdjęcie Edwarda Janusza przedstawia mieszkańców Rzeszowa, w trakcie jednej z ulubionych rozrywek zimowych. Ukazuje ono staw w ogrodzie “Sokoła”, pozostałość po Jeziorze Bernardyńskim - miejsce które zimą cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród Rzeszowian. Łyżwiarstwo było niezwykle popularne wśród wszystkich grup wiekowych i społecznych, zarówno wśród kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

O kolekcji

Kolekcja “Edward Janusz. Pejzaż miejski” to seria produktów przedstawiających kilka wyselekcjonowanych fotografii ze zbioru setek zdjęć Rzeszowa, dokumentujących życie miasta i jego mieszkańców wykonanych przez Edwarda Janusza. Kolekcja ta powstała po to, aby poprzez połączenie dawnych czasów z teraźniejszością, pielęgnować regionalne dziedzictwo kulturowe. Ukazanie zdjęć dawnego Rzeszowa na designerskich gadżetach ma na celu stworzenie oryginalnych regionalnych pamiątek. Chcemy pokazać ciekawą stronę Rzeszowa, dlatego nasza kolekcja skierowana jest do osób które lubią wyjątkowe produkty. Każdy z nich w połączeniu z fotografiami dawnego Rzeszowa tworzy prostą elegancję, idealnie wpasowując się w każde wnętrze. Będą też dobrym pomysłem na prezent, nie tylko dla mieszkańców Rzeszowa.

Zobacz też


sale 9%
Wkrótce dostępny

Aparat Otworkowy - zestaw kreatywny

Edward Janusz. Pejzaż miejski
90.00 zł 99.00 zł
Wkrótce dostępny

Cyjanotypia - zestaw kreatywny z herbem Rzeszowa

Edward Janusz. Pejzaż miejski
49.00 zł
Wkrótce dostępny

Cyjanotypia - zestaw papierów słonecznych

Edward Janusz. Pejzaż miejski
49.00 zł
sale 23%

Kubeczek: rzeszowski rynek, emaliowany

Edward Janusz. Pejzaż miejski
29.90 zł 39.00 zł

Newsletter

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
napisz do nas, a szybko odpowiemy
na Twoje pytania!

lada@rzeszowska.org.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat