Ramka z fotografią Edwarda Janusza, most Lwowski

Edward Janusz. Pejzaż miejski

Ramka z eleganckim passe-partout otaczającym fotografię wykonaną przez Edwarda Janusza, przedstawiającą mieszkańców Rzeszowa na tle mostu Lwowskiego. Elegancka w swojej prostocie, gotowa do ekspozycji.

Wymiary ramki: 18 x 24 cm, czarna, drewno sosnowe
Przód oprawy: szkło
Rozmiar zdjęcia: 13 x 18 cm

49.00 zł

Poznaj nasz produkt

Fotografia Edwarda Janusza przedstawia mieszkańców Rzeszowa na tle Mostu Lwowskiego. Powstały na początku XVIII w. most, był wielokrotnie przebudowywany, odbudowywany i niszczony, miał swoją burzliwą historię. Ten na zdjęciu, był pierwszą żelazną wersją mostu i został wzniesiony w 1860 r. przez Austriaków. Most Lwowski, w każdej ze swych dotychczasowych postaci, odegrał i odgrywa ogromną rolę w komunikowaniu się Rzeszowa ze światem.

O kolekcji

Kolekcja “Edward Janusz. Pejzaż miejski” to seria produktów przedstawiających kilka wyselekcjonowanych fotografii ze zbioru setek zdjęć Rzeszowa, dokumentujących życie miasta i jego mieszkańców wykonanych przez Edwarda Janusza. Kolekcja ta powstała po to, aby poprzez połączenie dawnych czasów z teraźniejszością, pielęgnować regionalne dziedzictwo kulturowe. Ukazanie zdjęć dawnego Rzeszowa na designerskich gadżetach ma na celu stworzenie oryginalnych regionalnych pamiątek. Chcemy pokazać ciekawą stronę Rzeszowa, dlatego nasza kolekcja skierowana jest do osób które lubią wyjątkowe produkty. Każdy z nich w połączeniu z fotografiami dawnego Rzeszowa tworzy prostą elegancję, idealnie wpasowując się w każde wnętrze. Będą też dobrym pomysłem na prezent, nie tylko dla mieszkańców Rzeszowa.

Zobacz też


sale 9%
Wkrótce dostępny

Aparat Otworkowy - zestaw kreatywny

Edward Janusz. Pejzaż miejski
90.00 zł 99.00 zł
Wkrótce dostępny

Cyjanotypia - zestaw kreatywny z herbem Rzeszowa

Edward Janusz. Pejzaż miejski
49.00 zł
Wkrótce dostępny

Cyjanotypia - zestaw papierów słonecznych

Edward Janusz. Pejzaż miejski
49.00 zł
sale 23%

Kubeczek: rzeszowski rynek, emaliowany

Edward Janusz. Pejzaż miejski
29.90 zł 39.00 zł

Newsletter

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
napisz do nas, a szybko odpowiemy
na Twoje pytania!

lada@rzeszowska.org.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat