Aparat Otworkowy - zestaw kreatywny

Edward Janusz. Pejzaż miejski

Zestaw kreatywny Aparat Otworkowy jest idealnym narzędziem do budowy prostego aparatu fotograficznego wielokrotnego użytku. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego wykonywania i wywoływania oryginalnych czarno-białych fotografii. Dzięki niemu, krok po kroku doświadczysz intrygujących zjawisk fizycznych, chemicznych i artystycznych! Dodatkowo poznasz podstawy fotografii i tajniki procesu fotograficznego, dzięki jasnym i konkretnym instrukcjom od  Edwarda Janusza z Rzeszowa!

Zestaw kreatywny obejmuje aparat fotograficzny w kształcie tuby, papier światłoczuły, akcesoria do stworzenia miniciemni fotograficznej oraz broszurę edukacyjną.  

Eksperymentuj i twórz fascynujące fotografie!

Waga: 400g
Wymiary opakowania zbiorczego: 160 x 210 x 100 mm
Wymiary po złożeniu: fi 80 mm h 85 mm
Zalecany wiek: 8 lat i więcej
Do składania: Tak
Zawiera baterie: Tak
Instrukcja w języku polskim: Tak

90.00 zł 99.00 zł

Poznaj nasz produkt

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • Broszura edukacyjna wyjaśniająca podstawy fotografii i tajniki procesu fotograficznego
  • Materiały do budowy aparatu otworkowego (tuba z dwoma pokrywkami, etykieta samoprzylepna z czasami naświetleń, blaszka z otworem, czarna taśma izolacyjna)
  • Materiały do wykonywania fotografii (5 arkuszy pozytywowego papieru fotograficznego o podłożu barytowym w opakowaniu światłoszczelnym)
  • Materiały i akcesoria do wywoływania fotografii (wywoływacz, utrwalacz, przerywacz, trzy kuwety mini, szczypce, rękawiczki, czerwona lampka z baterią)

Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własne oryginalne czarno-białe zdjęcia!
Zbuduj aparat otworkowy w 5 minut!

OSTRZEŻENIE:
Produkt nie jest zabawką dla dzieci. Konieczny jest nadzór osób dorosłych. Zawiera substancje chemiczne, które mogą działać drażniąco na oczy i szkodliwie przy połknięciu. W przypadku dostania się do oczu należy ostrożnie płukać oczy wodą przez kilka minut. W przypadku połknięcia należy natychmiast skontaktować się lekarzem.

O kolekcji

Kolekcja “Edward Janusz. Pejzaż miejski” to seria produktów przedstawiających kilka wyselekcjonowanych fotografii ze zbioru setek zdjęć Rzeszowa, dokumentujących życie miasta i jego mieszkańców wykonanych przez Edwarda Janusza. Kolekcja ta powstała po to, aby poprzez połączenie dawnych czasów z teraźniejszością, pielęgnować regionalne dziedzictwo kulturowe. Ukazanie zdjęć dawnego Rzeszowa na designerskich gadżetach ma na celu stworzenie oryginalnych regionalnych pamiątek. Chcemy pokazać ciekawą stronę Rzeszowa, dlatego nasza kolekcja skierowana jest do osób które lubią wyjątkowe produkty. Każdy z nich w połączeniu z fotografiami dawnego Rzeszowa tworzy prostą elegancję, idealnie wpasowując się w każde wnętrze. Będą też dobrym pomysłem na prezent, nie tylko dla mieszkańców Rzeszowa.

Zobacz też


Wkrótce dostępny

Cyjanotypia - zestaw kreatywny z herbem Rzeszowa

Edward Janusz. Pejzaż miejski
49.00 zł
Wkrótce dostępny

Cyjanotypia - zestaw papierów słonecznych

Edward Janusz. Pejzaż miejski
49.00 zł
sale 23%

Kubeczek: rzeszowski rynek, emaliowany

Edward Janusz. Pejzaż miejski
29.90 zł 39.00 zł
sale 10%
Wkrótce dostępny

Kubek: rzeszowskie podwórko, ceramiczny

Edward Janusz. Pejzaż miejski
26.10 zł 29.00 zł

Newsletter

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
napisz do nas, a szybko odpowiemy
na Twoje pytania!

lada@rzeszowska.org.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat